כיצד רוכשים טבעות לאישה? כל גבר היה שמח לדעת את זה, כל גבר היה שמח לדעת אילו טבעות בדיוק האישה תאהב, איך לקנות לה טבעת ולגרום לה להתרגש ולהיות שמחה, כל גבר היה שמח אילו היה יודע להבדיל בין טבעות סוליטר לטבעות אחרות.

לשמחתם של גברים ישנן חברות תכשיטים רבות, בינלאומיות וישראליות, שמציעות טבעות לאישה מסוגים שונים. מדובר בטבעות עם יהלומים, טבעות זהב לבן או זהב צהוב, טבעות קלאסיות עם עיצובים שונים. כל טבעת יכולה להתאים לאירועים שונים, כשישנן טבעות שמתאימות במיוחד לאירוסין או נישואין. בין היתר מדובר בטבעות סוליטר.

טבעות סוליטר הן טבעות קלאסיות עם עיצוב מיוחד, החל מטבעות שכוללות עליהן אבנים מיוחדות, עיטורים, יהלומים ועוד. טבעות סוליטר הן טבעות אשר כבר שנים, נשים עונדות אותן והן נחשבות טבעות קלאסיות לאירוסין ולאירועים שונים.

לא הרבה גברים יודעים שעולם התכשיטים מתחלק לכמה רמות, יש את הרמה של חברות תכשיטים, מדובר על חברות שמפיקות מדי שנה קטלוגים שונים של תכשיטים. מדובר על קטלוגים של טבעות, צמידים, ענקים, ועוד. חלק מהחברות מפרסמות בתקשורת את המוצרים שלהן ועל כן הן זוכות לפרסום נרחב. לצידן אפשר למצוא חברות תכשיטים קטנות יותר שעובדות עם חנויות מקומיות בעיקר, ולצידן אפשר למצוא מעצבים מקומיים אשר מספיקים תכשיטים בעיצוב אישי. חלק מהמעצבים עובדים מסטודיו מסוים ומוכרים רק דרכו או דרך שיווק לחנויות מסוימות, מעצבים מסוימים גדלו עם השנים והחלו להציע תכשיטים ובפרט טבעות לאישה, דרך מגוון חנויות כולל חנויות שלהם עצמם.

ההבדל ברכישת טבעות דרך חברות תכשיטים לבין רכישה דרך מעצבים היא, שהרבה פעמים רכישה דרך חברות היא בעייתית במובן הזה, שהטבעת יכולה להיות לא מקורית בעיצובה, כלומר טבעת שהיא לא בעיצוב אישי אלא עיצוב תעשייתי יותר. לעומת זאת, במקרים רבים חברות מפיקות קטלוגים ייחודים עם יצור חד פעמי וכן אם מדובר בחברות מסוימות, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאיכות התכשיטים שאנחנו נקבל יהיה גבוה מאוד, כמו כן אנחנו נקבל תכשיטים באחריות מלאה, ונוכל לישון בשקט שהטבעת שקנינו לאישה היא אמיתית לכל דבר.

אצלנו באלי פז תכשיטים, אנחנו מחזיקים מוצרים של חברות תכשיטים שונות מהמובילות בתחום, כמו כן אנחנו מחזיקים תכשיטים בעיצוב אישי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות מתכשיטים ייחודים כולל טבעות סוליטר וטבעות מסוגים אחרים. תהיו בטוחים שאצלנו תמצאו את מה שהאישה שלכם אוהבת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפה לקנות טבעת אירוסין

חברות תכשיטים

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: