הצעת הנישואין היא הצעה מרגשת ומיוחדת אשר מתרחשת פעם בחיים. מאחר ומדובר באירוע כה מיוחד, ישנו רצון לחוות אותו על הצד הטוב ביותר. האירוע המרגש מובל לרוב על ידי הגבר אשר מבקש את ידה של בחירת לבו. את ההצעה המסורתית מציעים באמצעות טבעת אירוסין מיוחדת, בה הושקעו יצירתיות ומחשבה רבה. לצד טבעות האירוסין הסטנדרטיות, ישנן גם טבעות אירוסין יוקרתיות. גברים רבים רוצים להנציח את רגע הצעת הנישואין בצורה מרגשת, ייחודית וחד פעמית ונדמה כי טבעת יוקרתית שקשה להישאר אדיש אליה, תעשה את העבודה.
 
מה הופך את הטבעת ליוקרתית?
כאשר מדובר בטבעות אירוסין יוקרתיות, מדובר לרוב בטבעות אירוסין המשובצות ביהלומים. היהלומים מעניקים לטבעות נראות יוקרתית, נוצצת וייחודית ושיבוצם על הטבעת מייצר אפקט מרשים ובלתי מנוצח. היהלומים הם הגורם העיקרי המשפיע על עלות הטבעת. מאחר ומדובר באירוע המגלם בתוכו המון אהבה, גברים רבים בוחרים את טבעת האירוסין שלהם ממבחר הדגמים של טבעות אירוסין יוקרתיות.
 
בוחרים טבעת ביחד
למרות שבמרבית המקרים בחירת טבעת האירוסין מתבצעת על ידי הגבר ומוענקת בהפתעה מוחלטת לאשה, ישנם זוגות אשר בוחרים להפוך את בחירת טבעת האירוסין לחוויה משותפת ומלכדת. נשים רבות מדמיינות את טבעת החלומות שלהן כבר מגיל קטן ועל מנת להגשים להן את חלום הטבעת, בוחרים הגברים לשתף אותן בהליך קניית הטבעת. טבעות אירוסין יוקרתיות הינן בעלות ערך רב, לכן ישנו רצון משותף לקנות טבעת, אשר תשרת את הכלה העתידית לשנים רבות ובעיקר שתתחבב עליה.
 
מבחר רב של טבעות אירוסין לבחירתכם
"אלי-פז תכשיטים ויהלומים" מציעים מבחר רחב של טבעות אירוסין לבחירתכם. כאשר מדובר בקנייה משותפת של טבעת, האשה יודעת לרוב איך תראה טבעת החלומות שלה, מבעוד מועד. אם הנך רוכש את הטבעת לבדך או בקנייה משותפת, נשמח להעניק לך שירות מקצועי, אדיב וסבלני – כל הדרך אל הטבעת המושלמת. כאשר מדובר בטבעות אירוסין יהלום, אלו טבעות אשר סוללות את דרכן בקלות אל לבה של זוגתך. נוכל לשלב בין יהלום ובין סוג הטבעת לבחירתך, כדוגמת טבעת אירוסין זהב צהוב בשיבוץ יהלומים, אשר נבחר בקפידה על מנת ליצור נראות מושלמת.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין זולות

טבעות אירוסין יוקרתיות

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: