הרבה גברים תוהים בשאלה, מדוע הם צריכים להשקיע כל כך הרבה כסף בטבעת אירוסין מיוחדת אם מדובר בטבעת, לכאורה, זמנית. הרי לא רחוק היום אחרי האירוסין שהם יצטרכו לרכוש גם טבעות נישואין לאישה וכן עבורם. אז למה הם צריכים להשקיע הרבה כסף עבור טבעות שלא פעם, אחרי הנישואים, ישבו בקופסת התכשיטים.

יש לכך כמה הסברים, ההסבר הראשון הוא, שיש מקרים בהם נשים לא מורידות את טבעות האירוסין שלהן. אם מדובר בטבעת אירוסין מיוחדת למשל, טבעות אירוסין סוליטר, כאלה אשר כוללות יהלום ייחודי, אז סביר להניח שהאישה תרצה להמשיך ולענוד אותה לצידה של טבעת נישואין.

שנית, מאחר ומדובר באירוע מיוחד, הכוונה הרגע בו הגבר מציע לאישה נישואין, אז הוא צריך להיות מתובל גם בטבעת מתאימה, אי אפשר לרכוש טבעת פשוטה אלא זו צריכה להיות טבעת ייחודית ויפה, טבעת אירוסין מיוחדת שממחישה את משמעות האירוע עבור הגבר.

שלוש, כיום אפשר למצוא מגוון רחב של טבעות אירוסין סוליטר ואחרות, אפשר למצוא גם טבעות לא במחירים יקרים אך מצד שני, אפשר לרכוש טבעות אירוסין יקרות בעוד שטבעות הנישואין לאישה ולגבר יהיו זולות יותר, ובעתיד כשיתאפשר ניתן להתקין בטבעת יהלום כזה או אחר.

חשוב לומר, שאפשר למצוא מגוון רחב של דוגמאות לטבעת אירוסין מיוחדת שיכולה להתאים גם לאופי האירוע, אך חשוב לא פחות גם טבעת שיכולה להתאים לאופי של האישה, כלומר למה שהיא מחפשת ואוהבת.

בשביל לעשות את הבחירה הנכונה, רצוי לעשות בדיקה מקדימה של קטלוג טבעות אירוסין סוליטר ואחרות. יתרה מזו, רצוי להגיע אל החנות עם ידידה של בת הזוג, אחות או אפילו אימא. כך נדע לבחור בטבעת שמתאימה למה שהאישה אוהבת או לפחות למה שאנחנו חושבים שהיא תאהב. אסור לשכוח גם לקחת מידות של האצבע שלה, על מנת שלא יהיה צורך להצר או להרחיב את הטבעת. כאן המקום לציין, שאחרי הנישואים, כשהאישה תיכנס להריון, אז היה תצטרך בוודאי להסיר את הטבעות, אחרי הלידה היא תחזור לענוד אותן.

לשם כך, אתם מוזמנים להגיע אלינו, אלי פז תכשיטים מתמחים בייצור ושיווק תכשיטים מסוגים שונים כולל טבעות נישואין לאישה, טבעות אירוסין סוליטר ועוד. אם אתם מחפשים טבעת אירוסין מיוחדת זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בנושא, הצוות שלנו מחכה לכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות נישואין מחירים

טבעות אירוסין סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: