יש סוגים מגוונים של טבעות אירוסין ושל טבעות נישואין לאישה, כפי שיסכים כל גבר שניגש לחנות תכשיטים במטרה לרכוש אותם. כתוצאה מכך, האתגר כאן אינו פשוט, כאשר על הגבר לרכוש את הטבעת המושלמת עבור אהבת חייו – כזו שתתאים לה וגם לתקציב שהוא יכול או רוצה להקדיש למשימה (כי גם בתחום הזה כדאי לדעת לשים גבולות). רכישה של טבעות אירוסין סוליטר היא בבחינת שטר ביטחון של ממש בנוגע לקבלת ההחלטה הטובה ביותר, ולכן מומלץ להקדיש לטבעות מהסוג הזה עדיפות.

טבעות סוליטר: מה זה בכלל?
טבעות אירוסין סוליטר הן טבעות אשר המאפיין העיקרי שלהן הוא מיקום יהלום גדול במרכז הטבעת – בדרך כלל הוא משובץ שם לבדו, אך הקפה שלו ביהלומים קטנים יותר היא בגדר אפשרות סבירה בהחלט. טבעות נישואין מעוצבות מהסוג הזה מגיעות בוריאציות שונות, כאשר בין השאר הן עשויות להיבדל ביניהן במאפיינים דוגמת גודל היהלום המרכזי, צורת הטבעת (למשל החיבור בין שני קצותיה), הצבע של הטבעת וכן הלאה. כל אלה משפיעים גם על המחיר של הטבעת, אך אפשר לטעון בפה מלא שניתן לרכוש אותה במחיר שווה לכל נפש.

טבעות אירוסין סוליטר הן במידה רבה בחירה קלאסית. אלו הן טבעות שהרכישה שלהן תהיה נכונה תמיד, וכמעט עבור כל אחת. גם בתחום הזה ניתן למצוא שינויים, אופנות וטרנדים, אך אלה אינם משפיעים על האטרקטיביות של טבעות הסוליטר כמכלול. במילים אחרות: אם אינכם רוצים לקחת סיכונים בבחירת טבעת אירוסין או בבחירת טבעת נישואין לאישה, זו הטבעת עבורכם. מנגד, גם אלה שרוצים ליצור טבעת מיוחדת עם נוכחות יכולים לעשות את זה. הכל בהתאם לבחירות שהם עושים ולמומחיות של הגורמים שלוקחים על עצמם את אספקת הטבעת או את ייצורה.

אלי פז תכשיטים ויהלומים היא רשת חנויות המספקת טבעות אירוסין או טבעות נישואין מעוצבות מאז שנת 1973. הרשת מייבאת את התכשיטים ומשווקת אותם ללקוחות במחיר אטרקיבי, הנמוך בעשרות מונים מהמקובל בתחום. אנשי הרשת, הבקיאים בתחום עד מאוד, מעניקים ללקוחות ייעוץ והכוונה לרכישת התכשיטים המושלמים עבורם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת אירוסין סוליטר

טבעות אירוסין סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: