במהלך חיינו אנו חווים חוויות של פעם בחיים. לצד יום ההולדת או החגים אשר מגיעים במחזוריות קבועה פעם בשנה, ישנם אירועים מרגשים להם אנו זוכים פעם אחת בחיים. האירועים הבולטים ביותר אשר סביבם הילה נוצצת הם הצעת הנישואין ואירוע החתונה. כאשר מדובר על אירועים שכאלו מדובר על אירועים המנציחים אהבה, בהם הרומנטיקה בשיאה והאהבה לא יודעת גבולות. בשני האירועים גם יחד ישנו מוטיב מרכזי והוא הטבעות. בטקס הצעת הנישואין מקבלת האשה טבעת ואילו באירוע החתונה ישנו טקס החלפת הטבעות בין הגבר והאשה.
 
מגדירים תקציב ובוחרים טבעת
גברים רבים העומדים לפני בחירת הטבעת עבור הצעת הנישואין תוהים לגבי מחירי הטבעות. ישנה מניפה רחבה של דגמים ועיצובים שונים אשר נמכרים בעלויות שונות. כאשר מדובר על טבעות אירוסין סוליטר יש לתת את הדעת על טווח המחירים. מומלץ להגדיר תקציב טרם בחירת הטבעת. כאשר תגדירו תקציב יהיה קל יותר להתפקס על הדגם המתאים מבין שלל הדגמים המוצעים וכך להפוך את מלאכת בחירת הטבעת למהירה וקלה יותר. גם כאשר מדובר על טבעות נישואין מחירים הינם גורם משמעותי, על מנת שלא לחרוג מהוצאות החתונה הרבות. לכן, הגדרת תקציב היא אבן הפינה בהליך בחירת הטבעות.
 
אילו דגמים קיימים?
כאשר מדובר בטבעות אירוסין סוליטר, ישנו מגוון רחב של דגמים, מהם תוכל לבחור את הטבעת שבה תזכה בחירת לבך. ישנם דגמים של טבעות מזהב לבן, זהב צהוב, משובצות יהלומים וכאלו ללא יהלומים. טבעת אירוסין סוליטר לדוגמא, הינה טבעת קלאסית המשלבת יהלום אחד במרכז הטבעת וגברים רבים בוחרים בה. טבעת אירוסין סוליטר בעלת מראה עדין ונקי המשלב רוך, עדינות ויוקרה. "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" מציעים מגוון עשיר של טבעות אירוסין סוליטר, הכולל בין היתר גם טבעת אירוסין סוליטר.
 
איך נדע במה לבחור?
מאחר וקיים מגוון עשיר של טבעות, המלצה חמה היא לבחור טבעת המשלבת את התקציב שהגדרתם עם טעמה האישי של מקבלת הטבעת. חשוב לזכור כי מדובר בתכשיט אשר תענוד האשה כל חייה ועל כן חשוב שהוא יהלום את טעמה האישי בתכשיטים. "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" ישמחו לסייע לכם בבחירת הטבעת ולהתאים עבורכם את הטבעת המתאימה ביותר לטקס הצעת הנישואין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: