לא מעטים הזוגות אשר יעידו כי טקס הצעת הנישואין הינו מרגש ביותר. החתונה הינה מסיבה גדולה אשר נערכת עם קהל רב של חברים ומשפחה, ואילו הצעת הנישואין לרוב אינטימית יותר ומגלמת בתוכה רומנטיקה. זהו בהחלט רגע מיוחד בין בני הזוג. בהצעת הנישואין ישנו גורם משמעותי נוסף -  טבעת האירוסין. טבעת האירוסין היא הטבעת אשר תאחד בין הגבר והאשה ובין היתר, בזכותה, ישמע צמד המילים: I do.
 
הדרך להצלחה בבחירת הטבעת
מעבר לאחריות הגדולה שיש לטבעת בהצעת הנישואין, מדובר גם על טבעת אשר תשמש כתכשיט לכל החיים. לכן כדאי לבחור טבעת אשר הולמת את טעמה האישי של בחירת לבך. אם אתה מכיר את טעמה האישי הרי שמלאכת בחירת הטבעת תהיה קלה באופן משמעותי. מנגד, אם אינך מכיר את טעמה, תוכל להסתייע בחברה טובה או באמה שיסייעו לך בבחירת הטבעת. יחד עם זאת, תשמח לגלות כי כיום ישנו מגוון רחב של דגמים נפלאים של טבעות אירוסין קלאסיות, כך שאפשר להעניק טבעת בעלת מראה נקי וסולידי.
 
יש הבדל בין טבעת רגילה לטבעת אירוסין?
כל טבעת שתמצא חן בעיניך, תוכל להתאים באירוע המרגש, אך חשוב לדעת כי ישנו סקטור נפרד של טבעות האירוסין הבאות לידי ביטוי במראה נקי, יוקרתי ועדין. טבעות אירוסין קלאסיות הן טבעות שלרוב משובץ עליהן יהלום בודד במרכז, או שיבוץ של מספר יהלומים וכך מזהים אותן כטבעות אירוסין. מעבר לבחירת הדגם או שיבוץ היהלומים האפשרי, חשוב לבחור גם בצבע הטבעת והסוג ממנו היא עשויה.
 
אילו סוגי טבעות קיימות?
אם בחירת לבך אוהבת זהב צהוב לדוגמא, טבעת אירוסין זהב צהוב תוכל להיות בחירה נפלאה עבורה ותוכל להיות בטוח כי היא תאהב את הטבעת. בנוסף, טבעת אירוסין יהלום הופכת לרוב להיות השיח המרכזי. חשוב לזכור כי טבעות אירוסין עשויות להיות משובצות ביהלומים אך גם יכולות להיות בעלות מראה אחר לגמרי. "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" מציעים מגוון רחב של טבעות משלל סוגים, החל מטבעות אירוסין עם יהלומים, דרך טבעות אירוסין קלאסיות ונטולות כל אבן וכלה בטבעות מעוצבות. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות נישואין זולות

טבעות אירוסין קלאסיות

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: