כשגבר מחליט לרכוש לאשתו לעתיד, טבעת נישואין, יש מספר מדדים עליהם הוא מסתכל בטרם הוא מחליט באיזו טבעת לבחור. כידוע יש מגוון רחב של טבעות נישואין ויש לא מעט פרמטרים שצריך להסתכל עליהם.

בדרך כלל נהוג לרכוש טבעת נישואין לאישה כשהיא עוזרת לבחור, באותה הזדמנות ניתן לרכוש טבעת נישואין גם לגבר. הפרמטרים לבחירת הטבעות הם שונים אחת מהשנייה ולו מהסיבה הפשוטה, שכל אחד מהמינים מעוניין בטבעת מסוג אחר. נשים מעדיפות, מן הסתם, טבעות יהלומים מעוצבות, או לפחות טבעות שניתן להציב בהן טבעות מסוגים שונים, גברים מעדיפים טבעות חלקות ופשוטות יותר.

מלבד הפרמטר של עיצוב הטבעת או הסוג שלה, האם היא תהיה טבעת מזהב צהוב, זהב לבן, סוליטר או כל טבעת אחרת, הרי שיש גם את השאלה לגבי טבעות נישואין מחירים שלהן. בשנים האחרונות, מאחר ואפשר למצוא מגוון רחב של טבעות, אז ניתן לרכוש טבעות במחירים מוזלים ברמה מסוימת, לא חייבים לרכוש טבעות יקרות כמו שהיה בעבר. ניתן ליהנות מטבעות יהלומים מעוצבות בשלל דגמים, כשבין היתר אפשר למצוא גם טבעת נישואין לאישה במחירים נוחים, מדובר על מאות שקלים או אלפי שקלים בודדים. כמובן שמחיר הטבעת תלוי בעיצוב שלה וכן במספר היהלומים שיש עליה. ככל שכמות היהלומים היא גבוהה יותר וכן מדובר ביהלומים נקיים, כך גדל הסיכוי שנצטרך לשלם מחיר גבוה יותר.

אך עצם העובדה שניתן לרכוש היום טבעת נישואין לאישה במגוון מקומות, חנויות, רשתות תכשיטים וכן אצל מעצבים פרטיים, מאפשרת לנו גם ליהנות ממגוון מחירים, כולל מחירים יחסית נמוכים.

צריך לזכור, כשרוכשים טבעת נישואין לאישה, שמלבד הטבעת, עלויות החתונה הן מאוד גבוהות, לכן לא פעם עדיף לשקול, שלא לרכוש טבעת במחיר גבוה מדי, ואם ניתן אפילו לחפש טבעות נישואין ללא יהלומים כשבעתיד, כשיתאפשר, נוסיף יהלומים לטבעת ובכך נעצב אותה כפי שאנחנו רוצים, ועוד בעלויות סבירות.

לפני סיום חשוב לזכור, מומלץ לרכוש טבעת נישואין לאישה כשהיא יודעת באיזו טבעת מדוברת, שכן זו הטבעת שהיא תענוד כל ימי חייה.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטבעות יהלומים מעוצבות. אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו למצוא טבעות נישואין מחירים אטרקטיביים ונוחים. אתם יכולים ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה, כל מה שעליכם לעשות זה לפנות אלינו והצוות שלנו יעמוד לרשותכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין מחירים

טבעות יהלומים מעוצבות

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: