אחד הרגעים החשובים בחייו של כל אדם בוגר, הוא הרגע בו הוא מציע נישואין לבת זוגתו. במובן מסוים, זה הרגע בו הוא עובר סופית אל שלב המחויבות, השלב בו הוא כבר איננו יחיד אלא עליו לחשוב במונחים של זוג, זה השלב בו הוא חושב קדימה, משפחה, ילדים, כל צורת החשיבה צריכה להשתנות כעת.

אך בשביל הרגע הזה נדרשת לו טבעת להצית נישואין, לשם כך עליו לבחור אחת מלא מעט קטלוגים של טבעות להצעת נישואין. לשמחתו הרבה של כל גבר, קיימות היום לא מעט קטלוגים עם טבעות כאלה, הוא רק צריך להחליט איזו טבעת מתאימה לו יותר. האם זו טבעת נישואין זהב לבן, טבעת נישואין עם יהלום, טבעת עם זהב רגיל, טבעת נישואין מרובעת ועוד.

ההחלטה איזו מבין טבעות להצעת נישואין לבחור, היא החלטה שמתקבלת על פי פרמטרים שונים, כל אחד בוחר לעצמו איזה פרמטר יכריע, כל אחד צריך לקבל את ההחלטה איזו מבין טבעות להצעת נישואין הוא רוצה לקנות, על פי מה שהוא חושב שבת זוגתו, אשתו לעתיד תאהב, וכמובן על פי היכולות הכלכליות שלו. יש לקחת בחשבון שטבעות להצעת נישואין עולות לא מעט כסף, אפשר למצוא טבעות באלפיים-שלושת אלפיים שקל, וכן הלאה. על כן גם השיקול הכלכלי כאן הוא חשוב.

כשאתם מחליטים לרכוש טבעות להצעת נישואין, המלצתנו היא לקנות טבעת על פי המדדים הבאים:

ראשית, יש לקנות טבעת שהאישה תאהב, לא רק בגלל עצם ההצעה, שהיא לעצמה בוודאי חשובה ומרגשת, אלא גם בגלל הטבעת עצמה. כיצד יודעים איזו טבעת האישה תאהב? מסתכלים על מגוון הטבעות שיש לה ומנסים ללמוד את העיצוב סוג העיצוב שהיא אוהבת. מן הסתם, עצם העובדה שאתם מכירים אותה ויודעים מה הטעם שלה, יכול לעזור לכם.

שנית, אל תסתפקו בדעה שלכם, קחו איתכם חברה או ידידה שלכם או שלה, בשביל שתעזור לכם בעת הבחירה. זה יכול עליהם מאוד. אל תשכחו לבקש לשמור את זה בסוד.

שלוש, עדיף שתיקחו איתכם טבעת מסוימת שלה, כך תוכלו להתאים את הטבעת שאתם קונים למידות הטבעת שלה.

אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו למצוא מגוון טבעות להצעת נישואין, כל מה שאתם צריכים לעשות, זה לבקש מאיתנו לראות את הקטלוג, ואנחנו נדאג להציג לכם את כל הטבעות שיכולות להתאים לכם. תהיו בטוחים שהטבעות שיש אצלנו יתאימו לאצבע של בת זוגתכם כשתציעו לה להתחתן איתכם 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת נישואים לגבר

טבעות להצעת נישואין

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: