במיסוד הקשר הרומנטי בין בני הזוג, ישנו מוטיב חוזר וחיוני בהנצחת אהבתם: הטבעות. בטקס הצעת הנישואין, על הגבר מוטלת חובת ההוכחה ובחירת הטבעת נעשית בחשאיות מוחלטת. הטבעת הנבחרת נחשפת בפני הכלה לעתיד רק במעמד ההצעה ועל כן על הגבר לקלוע לטעמה. מנגד, כאשר מדובר בטבעות נישואין, ישנן גם טבעות שנבחרות בבחירה משותפת על ידי בני הזוג וכך מלאכת בחירת הטבעות הופכת לחוויה זוגית מרגשת ובעיקר מאתגרת.
 
לוקחים בחשבון את כל ההוצאות סביב החתונה
הזוגות המתחתנים הם לרוב זוגות צעירים, חלקם אפילו סטודנטים בשלב בו החליטו למסד את הקשר ביניהם, כך שישנו פאן כלכלי אשר צריך להתחשב בו. כיום ישנו רצון לספק לאורחים המוזמנים לאירוע את מיטב החוויה ועל כן האירועים כיום מופקים ברמה גבוהה ומוקפדת ביותר, בעיקר כאשר מדובר באירועי חתונה. מאחר ומדובר בהוצאה כספית לא קטנה, חשוב לקחת בחשבון את מכלול ההוצאות הכרוכות באירוע. זוגות רבים, במהלך חיפושם אחר טבעת הנישואים, בוחרים לפנות לסקטור של טבעות נישואין זולות.  
 
מה זה אומר טבעת זולה?
"טבעת זולה" לעתים מרתיעה את חלק מהזוגות, אך חשוב להבין כי 'זול' אינו מילה נרדפת לטבעת פחות יפה או מרגשת. בחנות התכשיטים של "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" תוכלו להתרשם ממגוון רחב של טבעות נישואין זולות אך מרשימות והולמות את הטייטל: טבעת נישואין. לצד הדגמים היוקרתיים ישנם גם דגמים צנועים יותר אשר מושכים זוגות רבים המחפשים דגמים פשוטים. טבעות נישואין זולות יכולות להיות באותה נשימה גם טבעות נישואין מיוחדות, כך שאין בהכרח קשר ישיר בין העלות ובין הנראות – זה תלוי בעיקר בטעמכם.
 
זה בסדר גם לרצות טבעת צנועה
לא בכדי ישנו מגוון עשיר של טבעות לבחירה. לכל זוג יש טעם שונה ועבור כל אחד ישנן טבעות אשר נגעו בליבו יותר מטבעות אחרות. לצד הסקטור בענף של טבעות נישואין מעוצבות, ישנן גם טבעות בעלות מראה צנוע, קלאסי ועדין. לא מעט זוגות בוחרים בהן מאחר והן הלמו את טעמם האישי. לכן, לכו אחרי לבכם ובחרו עבורכם את הטבעת המגלמת בתוכה את אהבתכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין יוקרתיות

טבעות נישואין זולות

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: