כל מי שמחפש טבעות, בדגש על טבעות אירוסין מעוצבות, נתקל בשלב זה או אחר במונח "טבעות סוליטר. אין זה דבר מפתיע, על רקע העובדה שטבעות מהסוג הזה נחשבות לפופולאריות תמיד, אפילו באופן מסורתי. הן מתקבלות באהבה רבה על ידי כל מי שמקבלת אותן או על ידי מי שרוכש אותן: לא סתם חלק מרכזי בטבעות האירוסין הנרכשות כיום הן טבעות הסוליטר. אז מה חשוב שתדעו על הטבעות האלה ועל יתרונותיהן? ואיפה תוכלו לרכוש טבעות מבלי לקרוע את הכיס?

קווים לדמותן של טבעות הסוליטר
טבעות סוליטר הן, ברמה הכללית, טבעות אשר במרכזן ניצב בגאון יהלום גדול, אשר רצוי שמשקלו יהיה כחצי קראט לפחות. אלו הן טבעות יהלום מעוצבות מאד, אשר מתאימות בעיקר לשמש בתור טבעות אירוסין, גם אם ברור שיש מצבים אחרים בהם הן יכולות להתאים. טבעות הסוליטר נחשבות לבחירה הקלאסית ביותר המוצעת בתחום, בחירה שנכונה בכל זמן ובכל מקום – לכן, מי שבוחר ללכת על הכיוון הזה לא יוכל לפספס. עדיין יש החלטות שהוא יצטרך לקבל לגבי פרמטרים כמו סוג היהלום, גודלו, עיצוב הטבעת והגוון שלה, אך ברור שנקודת הפתיחה שלו היא בהחלט גבוהה.

טבעות במחיר סביר – גם במקרה של סוליטר
כאשר מדברים על טבעות אירוסין מחירים הם גורם חשוב. נכון, הרצון הוא תמיד להשקיע כמה שיותר כדי לשמח את בת הזוג וכדי להפוך את הרגע למיוחד, אך עדיין יש גבול עליון אותו גברים רבים אינם יכולים לעבור. הם בוודאי ישמחו לדעת שבמקרה של טבעות סוליטר, המחירים דווקא נוטים להיות הוגנים. הסיבה המרכזית לכך מסתתרת בהגדרה של הטבעות, אשר מבוססות לרוב על יהלום מרכזי אחד – הוא מהווה את עיקר ההשקעה בטבעת יהלום, כך שהחיסכון הכלכלי ברור. כמובן, אם רוצים – אפשר להוסיף יהלומים קטנים סביב היהלום המרכזי הגדול, מה שייקר במקצת את התמונה.

אלי פז תכשיטים ויהלומים הוא המקום שמציע לכם, בכל הנוגע לרכישת טבעות אירוסין מחירים נוחים. העסק מהווה שם דבר בתחום התכשיטים בישראל, בו הוא פועל יותר מארבעים שנה, ומציע היצע עצום של תכשיטים – כולל טבעות סוליטר. אנחנו מספקים טבעות העומדות בדרגות האיכות הגבוהות ביותר ומתאימים עבור כל לקוח את הטבעת המושלמת עבורו או עבור אהבת חייו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת סוליטר

טבעות סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: