כשאתם מבקשים נישואים מבת זוגתכם, אז אתם דואגים שכל פרט ופרט בתהליך ההצעה יהיה נכון, יהיה מרגש. אתם בוחרים את המיקום בו תציעו בקפידה, בוחרים כיצד לעשות את זה בצורה שהיא תופתע, מחליטים מראש מה לומר בתקווה שהיא תתרגש, אתם אפילו חושבים מה תעשו אחר כך, במידה והכל יצא כמו שאתם מתכננים. לכן אתם צריכים גם לדאוג שלא רק האירוע יהיה מתכונן כמו שצריך, אלא גם שהטבעת שאתם מבקשים לענוד על האצבע שלה, תהיה מיוחדת ומרגשת. לשם כך יש טבעת אירוסין מיוחדת בשבילכם.

טבעת אירוסין מיוחדת היא טבעת שכוללת עיצוב אישי מיוחד, זה לא חייב להיות עיצוב מותאם על פי האישה או על פי הטעם שלכם אלא זה יכול להיות טבעת אירוסין מיוחדת עם עיצוב שאין עוד דוגמא שלו, תהיו בטוחים שבת הזוג שלכם תשמח לקבל טבעת שכזו. היא כמובן גם תשמח לקבל טבעת אירוסין מיוחדת שעיצבתם במיוחד בשבילה, למרות שזה פחות נהוג.

עוד טבעות מיוחדות, הן טבעות אירוסין קלאסיות בסגנון של פעם, אפשר להסתכל על תמונות מהעבר או סצנות מסרטים בשביל לזהות כיצד טבעות כאלו נראות. מדובר על טבעות עדינות אשר יכולות להגיע בעיצוב ייחודי, למשל המתכת יכולה להיות בצורות שונות ולא בהכרח עגולה, על הטבעת אפשר להציב סממן מיוחד. דוגמא לכך הן טבעות אירוסין סוליטר אשר נחשבות טבעות אירוסין קלאסיות, מאחר והן כוללות דגם ייחודי על גבי הטבעת, זה יכול להיות פרח יהלום זעיר, כתר יהלום קטן ועוד. חשוב לציין שהטבעת מגיעה כך אך אפשר גם למצוא טבעות שניתן להוסיף להן עיצוב שכזה. בתוך אלמנט זה אפשר לשבץ אבני יהלומים, אבנים שיעניקו לטבעת נוכחות מרשימה וכמו מראה יוקרתי ומכובד.

על מנת לבחור טבעת אירוסין מיוחדת, רצוי לצאת מהחשיבה השגרתית וללכת על חשיבה מעט יותר ייחודית. חשיבה שונה. המלצתנו היא לבחון קטלוגים של טבעות ולהכיר את התחום לפני שאתם מגיעים אלינו בשביל לבחור בטבעת שנראית לכם, כך תוכלו לבחור טבעת ייחודית ויפה לפי טעמכם וכזו שהאישה תשמח לענוד על האצבע.

אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו למצוא טבעת אירוסין מיוחדת שתתאים לאישה ואתם תשמחו לקנות לה אותה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהגיע אלינו בשביל לראות את הטבעות השונות שאנחנו מציעים לכם. אצלנו גם תוכלו למצוא טבעות יהלומים במחירים נוחים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת זהב לבן

טבעת אירוסין מיוחדת

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: