נדמה שאין רגע מרגש יותר בחייו של זוג מהרגע בו גבר מציע לאישה להינשא. רגע זה עליו נכתבו ספרים ושירים, נעשו סרטים ואינספור מחקרים, הוא במובן רב הרגע שמגדיר זוגיות ויש כאלה הסבורים שזה אחד הרגעים שמגדירים בן אדם.

בשביל הרגע הזה, יש צורך להיות מאוד יצירתי ולעשות את זה באופן בלתי נשכח, כמובן שהרגע הזה יגיע בשלב הנכון בזוגיות ובשלב בו הגבר יכול להיות מספיק בטוח עם עצמו שהאישה תסכים. על מנת להפוך את הרגע הזה למושלם, יש צורך, כמובן, בטבעת אירוסין סוליטר או אחרת.

כידוע יש שני סוגי טבעות בדרך לחופה, ישנה טבעת אירוסין ויש טבעת נישואין לאישה ולגבר. בין הטבעות שאנחנו יכולים למצוא, לפחות בכל הקשור לטבעות אירוסין, אנחנו יכולים למצוא, כאמור, גם טבעת אירוסין סוליטר.

הייחוד של טבעת אירוסין סוליטר הוא, שמדובר בטבעת משובצת ביהלום אחד, שמאפשר ליצור עיצוב קלאסי מרשים. יש לציין שלצד טבעת אירוסין סוליטר אנחנו יכולים למצוא גם טבעות משובצות יהלומי צד וכן טבעות מסוגים שונים.ההבדל בין טבעת אירוסין סוליטר או אחרת לטבעת נישואין לאישה הוא, שבהרבה מקרים, בטבעת האירוסין כבר יהיו יהלומים, בעוד שבטבעת הנישואין, יהיה מקום ליהלום אך הוא לא בהכרח יהיה בטבעת כשרוכשים אותן, אלא ניתן להתקין את היהלום מאוחר יותר. הסיבה לכך, בין היתר, היא שיש נשים שמוותרות על ענידת טבעת אירוסין אחרי החתונה ונשארות אך ורק עם טבעות נישואין, מאחר ומדובר בטבעות שהן עונדות על בסיס יומיומי, אז הן צריכות להיות הרבה יותר נוחות, קלות, וכן מבחינה כלכלית, ניתן לשלב זה מאפשר לשלב את היהלום בשלב מאוחר יותר.

חשוב להבהיר, שעם השנים חל שינוי בעיצוב של טבעות נישואין, בין היתר בגלל שינויים אופנתיים וכן בגלל התאמות שבוצעו בהתאם לרוח התקופה. כיום למשל נהוג לערבב במסגרת טבעות נישואין מעוצבות בין יהלומים לאבנים וחומרים אחרים שהופכים את הטבעות לייחודיות ויפות הרבה יותר. כך כל אישה יכולה למצוא את הטבעת שמתאימה לה.

לסיום, אם אתם מחפשים טבעות נישואין מעוצבות, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו באלי פז תכשיטים נשמח לעזור לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר תקבלו את כל המידע שאתם צריכים כולל הצעת מחיר לטבעת אירוסין סוליטר או כל טבעת אחרת וכן עבור טבעת נישואין לאישה וכן לגבר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין סוליטר

טבעת אירוסין סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: