כל גבר יודע שהבסיס להצעת נישואין מוצלחת הוא בחירה נכונה של טבעת אירוסין. להבדיל מהמקרה של טבעות נישואין לאישה, אותן ניתן לרכוש יחדיו עם בת הזוג, כאן האתגר כולו הוא של הגבר. הוא צריך לבחור בטבעת שתבטא את האישיות של מי שכנראה תהיה אשתו, לבצע לא מעט חיפושים ואף לשמור על הכל בסוד. העצה הראשונה שניתן להעניק לו כדי לבצע את ההחלטה הטובה ביותר היא לבחור בטבעות שקשה מאד לפספס איתן – בראשן טבעת אירוסין סוליטר.

על טבעות הסוליטר
טבעת אירוסין סוליטר נחשבת לפופולארית במיוחד בין טבעות האירוסין. סימן ההיכר של הטבעת הוא יהלום מרכזי אחד אשר ממוקם במרכזה ולמעשה ממקד אליו את מירב תשומת הלב. מובן שגודלו של היהלום, שגוון הטבעת ושהעיצוב הכולל סביב היהלום הם הכל חוץ מקבועים, כך שטבעות סוליטר הן בבחינת עולם ומלואו. אם תרצו, אפילו יותר מאשר במקרה של טבעות נישואין מעוצבות. בכל זאת, כדי להציג את הטבעת במלוא תפארתה נהוג לבחור ביהלום גדול, במשקל של חצי קראט לפחות.

טבעת אירוסין סוליטר מאפשרת במידה רבה ללכת על המראה הקלאסי, שנכון תמיד. להבדיל מסוגים אחרים של טבעות אירוסין או של טבעות נישואין מעוצבות, סוג זה נשאר רלוונטי ופופולארי תמיד, גם כשהאופנות מתחלפות – לכן, מי שבוחר בטבעת אירוסין סוליטר בוחר למעשה בטבעת שנשארת רלוונטית תמיד, גם עשרות שנים קדימה (והרי נשים רבות עונדות את טבעת האירוסין כל חייהן). הטבעות יכולות להתאים לכל אישה באשר היא, גם אם ברור שהיתרון של טבעות הסוליטר הוא שהן פונות במידה רבה לנשים עדינות יותר.

כל הטבעות במקום אחד
מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין סוליטר? מחפשים דגמים איכותיים של טבעת נישואין לאישה? כבר יותר מארבעים שנה שיש עבורכם כתובת אחת, והיא החנות של אלי פז תכשיטים ויהלומים. אנחנו מציעים מגוון כמעט אינסופי של תכשיטים מעוצבים לעילא ולעילא, כאשר לקוחותנו יכולים לעצב אצלנו את תכשיט החלומות שלהם (או של בת הזוג שלהם). יתרון משמעותי אצלנו הוא שהאיכות הגבוהה אינה משפיעה על המחיר, שנותר אטרקטיבי ושווה לכל כיס גם במקרה של היהלומים המושקעים והמרשימים ביותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות סוליטר

טבעת אירוסין סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: