כל מי שמבין בתכשיטים ובפרט בזהב יודע שקיימים מספר סוגים של זהב, הבולטים שבהם הם זהב לבן וזהב צהוב, סוגי זהב אלו נמצאים על גבי תכשיטים רבים, ביניהם אפשר למצוא טבעת זהב לבן, טבעות אירוסין זהב צהוב ועוד.

ההבדל בין זהב לבן לזהב צהוב מתבטא בכך בסוג המתכות שמעורבות בזהב, כל אחד מסוגי הזהב מכיל מתכות שונות. בתכשיטים עם זהב צהוב נמצא נחושת וכסף, בעוד שתכשיטים עם זהב לבן נמצא מתכות לבנות כמו ניקל, אבץ ופלדיום. כמובן שבשני המקרים מדובר בערבוב של המתכות עם הזהב עצמו. גם מי שלא מכיר את סוגי הזהב השונים ולא יודע להבחין בין זהב לבן לזהב צהוב, יכול לראות את ההבדל בין השניים, שכן בזהב לבן אפשר למצוא כיסוי של שכבת רודיום אשר מעניקה ברק לתכשיט אך גם יוצרת לו מראה מעט לבן, מה שכן מאחר והשכבה הזאת לא פעם מתקלפת אז יש צורך לחדש אותה. לעומת זאת זהב צהוב מעניק לתכשיטים מראה צהבהב.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא תכשיטים שונים אשר יש בהם את שני סוגי הזהב, אנחנו יכולים למצוא לצד טבעות אירוסין זהב צהוב או טבעות נישואין מזהב זה, גם טבעת זהב לבן, למשל טבעות נישואין זהב לבן, טבעות אירוסין ועוד. מלבד טבעות אנחנו יכולים למצוא גם צמידים, שרשראות, עגילים ועוד מגוון תכשיטים שונים ויפים בשני סוגי הזהב.

ישנן נשים שמעדיפות טבעת זהב לבן על פני צהובה בגלל צבעה ויופייה, אך חשוב לציין, שטבעת זהב לבן, יכולה כאמור להתקלף במיוחד אם היא באה במגע עם חומרי ניקוי שונים. לכן עדיף לחפש מבין טבעות אירוסין זהב צהוב את מה שאנחנו רוצים ולא למהר לקנות טבעת זהב לבן למרות זו טבעת אשר נחשבת זולה יותר מבחינת העלות.

נקודה אחרונה לפני סיום, בכל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה, נוכל למצוא טבעות נישואין זהב לבן או צהוב, וכן טבעות אירוסין משני הסוגים. כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה פושט לבחור את הטבעת המתאימה לנו.

לסיום, אנחנו רוצים להזמין אתכם אלינו, לאלי פז תכשיטים, אצלנו תמצאו טבעת זהב לבן או צהוב, על פי דרישתכם. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם למצוא טבעות אירוסין או נישואין על פי הצורך. נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את את הטבעת היפה ביותר עבור בת הזוג שלכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עיצוב תכשיטים אישי

טבעת זהב לבן

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: