הרבה מאוד גברים קונים היום לנשים שלהן טבעת זהב לבן, זו נחשבת לאחת הטבעות האיכותיות והיפות ביותר שקיימות בשוק ונשים רבות שמחות לענוד אותן לצד טבעות יהלום מעוצבות. טבעת זהב לבן נקנית בדרך כלל כטבעת אירוסין, טבעת נישואין וכן בתור מתנה לימי הולדת, ימי נישואים ועוד.

לכאורה טבעת זהב לבן נחשבת פחות יקרה מטבעת זהב צהוב בכלל שהיא מעורבבת במתכות לבנות, דוגמא ניקל, אבץ ומתכות אחרות. הסגסוגת שיוצאת ממנה היא יותר לבנה אך עדיין אפשר לראות בה גוונים צהובים. עם זאת זהב לבן נחשב מאוד יוקרתי כמו כן השימוש בו נפוץ בטבעות וכן בתכשיטים אחרים. יש לציין שזהב לבן מכיל גם הוא 14 קראט ומדובר בזהב מאוד חזק ועמיד. יש הסבורים שעבור נשים שעוסקות בעבודות פיזיות שונות, עדיף להן לענוד טבעות זהב לבן ולא צהוב.

כמו שציינו, טבעות זהב לנחשבות מאוד פופולאריות, בדומה לטבעות יהלום מעוצבות. טבעות אלו יכולות להגיע בעיצובים ובסגנונות שונים, כמו כן הרבה פעמים אפשר להכין לטבעת מקום עבור היהלום, כאשר במהלך הזמן ניתן להדביק את היהלום, במידה ורוצים. אפשר למצוא מגוון טבעות לנשים אשר יש בהן מקום כזה או לפחות יש אבן קטנה עם יהלום אשר בהמשך הדרך אפשר להחליף אותה באבן גדולה יותר.

במידה ומחליטים לרכוש טבעת זהב לבן, יש לבחון האם מדובר בזהב אמיתי, כמה קראט יש לו, האם יש בו מקום ליהלום, וכמו כן יש לוודא שמקבלים אחריות על הטבעת. חשוב להבהיר, רכישת טבעת זהב לבן, היא לא דבר זול או פשוט, אך בהחלט דבר שכל אישה תשמח לקבל, לא משנה אם בתור טבעת אירוסין, נישואין או בתור מתנה.

כשאתם מחליטים לרכוש טבעות יהלום מעוצבות, תוודאו לפני כן באיזה סוג יהלום מדובר כמה קראט, והאם אתם מקבלים אחריות על הטבעת. כמו כן תוודאו שאפשר להרכיב את היהלום שנית, במידה והוא נופל. רצוי לקנות טבעת בעיצוב אישי מיוחד, על מנת שערכה יעלה.

לסיום, אנחנו באלי פז תכשיטים נשמח לעזור לכם ולהציג בפניכם שורה של טבעות לנשים כולל טבעת זהב לבן כזו שכל אישה תשמח לענוד.אצלנו תהנו מטבעות במחירים נוחים ואטרקטיביים כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את הטבעת שמתאימה לכם. זה הזמן לפנות אלינו דרך האתר או בטלפון. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת אירוסין יהלום

טבעת זהב לבן

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: