בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מהותי בתפיס שהיתה בעבר, תפיסה לפיה גברים לא היו עונדים טבעות, מלבד טבעות נישואים, בזמן שעבור נשים היו מגוון רחב של טבעות ובפרט וטבעות אירוסין בעיצוב אישי , טבעות אירוסין זהב, יהלומים ועוד. כיום גם אישה מעניקה טבעת יהלומים לגבר שלה וזה נתפס כאקט טבעי לגמרי.

המחשבה שאפשר לקנות טבעת יהלומים לגבר וזה ייראה טבעי לגמרי, נוצרה החל משנות התשעים לערך, אז החלה להיווצר הדמות של המטרוסקסואל, גבר שאוהב לטפח את עצמו ומרגיש בנוח עם תכשיטים מסוגים שונים, כך עם עגילים, שרשרות, צמידים וכן טבעת יהלומים לגבר, טבעת שיכולה להגיע עם יהלומים בקראט משתנה לפי הגודל והיכולת. יש לציין שבקרב לא מעט גברים, מדובר באקט שהוא לא בהכרח בעניין של טיפוח בלבד. עבור גברים רבים, העובדה שהם מחזיקים בטבעת יהלום, מבטאת את עצם הצלחתם הכלכלית, מין תחושה שהם עשו את זה, והנה יש להם טבעת להוכיח את זה.

יש לציין נקודה נוספת, כיום לא מעט זוגות מחליפות לא רק טבעות נישואין אלא גם טבעות אירוסין. זו הסיבה שישנן טבעות אירוסין זהב שמותאמות לא רק לנשים אלא גם לגברים ואפילו טבעות אירוסין בעיצוב אישי. טבעות אלו מבטאות את הקשר הייחודי שיש בין בני הזוג. העובדה שגברים ונשים מחליפים טבעות, נובעת מעצם זה, שכיום כל עניין הנישואים והאירוסים נתפס כעניין הרבה יותר שוויוני, לא כמו שהיה נהוג עד לפני כמה שנים בו הגבר לבדו היה מעניק טבעת לאישה. שוויון זה בא לידי ביטוי גם בטקס הנישואים עצמו. בטקסים רבים הגברים והנשים מחליפים טבעות ולא רק צד אחד נותן.

האפשרות לרכוש טבעת יהלומים לגבר היא אפשרות שהתרחבה עם השנים, מאחר ולא מעט מקומות מספקים טבעות שכאלה, מדובר על טבעות בעיצוב אישי ייחודי שיכול להתאים לכל גבר. יש לציין שבדרך כלל נהוג לרכוש טבעת כזו באירועים מיוחדים, לא רק בעת נישואים אלא גם כשהגבר מסיים מסלול מסוים או מגיע כמתנת יום הולדת לגיל מסוים ועוד.

אם את מחפשת טבעת יהלומים לגבר שלך, זה הזמן לפנות אלינו לאלי פז תכשיטים,אצלנו תוכלי למצוא תכשיטים שונים לגבר ובפרט טבעות יהלומים או עגילים מתאימים. את מוזמנת ליצור איתנו קשר ולקבל עוד היום הצעות מחיר לטבעות ייחודיות בעיצוב אישי מעניין. אצלנו תוכלי למצוא כל מה שהגבר שלך אוהב. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות להצעת נישואין

טבעת יהלומים לגבר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: