כולנו גדלנו על הסרטים בהם הגבר הוא זה שמבקש נישואים מהאישה, ובטקס הגבר הוא זה שנותן לאישה טבעת, אך כיום זה השתנה, אצל לא מעט זוגות, האישה היא זו שמבקשת מהגבר להתחתן והיא מעניקה לו טבעת נישואים לצד הטבעת שהוא מעניק לה. מדובר בחלק טבעי מתהליך השוויון שאנחנו חווים בשנים האחרונות.

לא מהיום אנחנו יכולים למצוא טבעת נישואים לגבר, למעשה עוד לפני שנים רבות, החלו גברים לענוד טבעות, לרוב מדובר בטבעות זהב פשוטות ללא שום עיצוב ייחודי, טבעת זהב אך בלי יהלומים, שמבטאות את הקשר בין הגבר לאישה. עם השנים זה השתנה, וכיום אפשר למצוא טבעות גברים ייחודיות, טבעות שיש בהן זהב ויהלומים, טבעות בעיצוב אישי, טבעות שמבטאות בצורה מיוחדת את הקשר בין האישה לגבר.

מדובר בטבעות עם טקסטורות שונות, טבעות מבריקות ומלוטשות, טבעות שהגבר ישמח לענוד על האצבע ולהציג לראווה. טבעת נישואים לגבר היא טבעת אשר כידוע, הגבר מקבל מהאישה בעת הטקס, כשבמקרים מסוימים האישה מקדשת את הגבר כמו שהוא מקדש אותה. מדובר על חלק טבעי מהטקס כיום, וכך שניהם מתחייבים זה לזה בפני קהל האורחים, המשפחה והחברים.

על מנת שתוכלי לרכוש טבעת נישואים לגבר, עלייך לבחור טבעת שיכולה להתאים לגבר שלך בצורות שונות. ראשית, את צריכה לבחור טבעת שתתאים לו מבחינת עיצוב. עלייך לזכור, שלהבדיל מנשים, גברים פחות רגילים ללכת עם טבעות וגם להבדיל מנשים, הטבעות מתקבלות אחרת אצל גברים. לכן עדיף, במיוחד אם מדובר בטבעות בעיצוב אישי, לבחור טבעת צנועה ולא טבעת יותר מתוחכמת. בכל זאת, לא תרצי לגרום לבן זוגך אי נוחות. שנית, עלייך לבחור טבעת מבין טבעות גברים, כלומר טבעת שמתאימה לאצבע של גבר, טבעת שמתאימה למראה של גבר, יותר מחוספסת, יותר נעימה לעין, לא טבעת צבעונית וצעקנית ולא טבעת גדולה מדי.

יש לציין שלהבדיל מטבעות אירוסין, טבעת נישואים לגבר נקנית בדרך כלל כששני בני הזוג מגיעים ביחד לחנות וקונים אותה, כך הגבר יכול להתרשם מהטבעת באופן מידיי. במידה ואת מחליטה לקנות את הטבעת בעצמך, קחי בחשבון את הנקודות שציינו, על מנת שלא יווצר מצב שתקני לבן זוגך טבעת שהוא לא יאהב או לא תהלום אותו.

לסיום, אם את מחפשת טבעת נישואים לגבר, זה הזמן לפנות אלינו לאלי פז תכשיטים, אנחנו נשמח לעזור לך למצוא את הטבעת שמתאימה לו. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת אירוסין מיוחדת

טבעת נישואים לגבר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: