רכישת טבעת נישואין, היא שונה במובנים רבים מרכישת טבעת אירוסין, שכן להבדיל, נהוג בדרך כלל לרכוש טבעות נישואין ביחד, כששני בני הזוג הולכים אל החנות ומחליטים איזו טבעת לקנות, זאת להבדיל מרכישת טבעת אירוסין אשר נעשית באופן חד צדדי על ידי הגבר בלבד.

כל מי שמגיע אל חנות תכשיטים יכול לראות מגוון טבעות נישואין מעוצבות, כמובן שקיים הבדל בין טבעות נישואין לאישה לבין טבעות שמיועדות לגבר. הטבעות לגבר הינן חלקות יותר, לרוב מדובר בטבעות זהב צהוב, לעומת זאת טבעות נישואין לאישה יכולות לכלול יהלומים מסוגים שונים וכן הן יכולות להיות עשויות מזהב לבן כמו טבעת סוליטר.

היום נהוג לרכוש טבעות נישואין מעוצבות משלל סוגים, החל מטבעות שמגיעות בצורות מגוונות ועד טבעות עם שורה של יהלומים ואבנים שונים שמורכבים על הטבעת. אם בעבר היה נהוג לרכוש טבעות שמרניות, כאלה שעם הזמן אפשר להוסיף עליהן יהלומים או כאלה שמגיעות חלקות, הרי שכיום לא בהכרח בוחרים בטבעות שכוללות יהלומים או כאלה שבעתיד ניתן להציב עליהן יהלומים מסוגים שונים. ניתן למצוא טבעות נישואין לאישה עם עיצובים מגוונים, לעיתים מדובר בטבעות שמעוצבות על ידי מעצבים באופן אישי וייחודי, לעיתים אפילו בהזמנה אישית. הרעיון של טבעות נישואין מעוצבות הוא, שמדובר בטבעות הרבה יותר יפות לעין ומיוחדות.

הבחירה שכל זוג עושה, היא לא רק בין העיצובים והדוגמאות השונות אלא גם בשאלה האם תהיה זו טבעת סוליטר, כלומר טבעת זהב לבן או טבעת זהב צהוב, כמו כן ניתן למצוא מגוון טבעות עשויות מחומרים אחרים וכוללות מתכות מסוגים שונים.

לפני סיום חשוב לומר, הבחירה בטבעות נישואין לאישה ובכלל, היא הרבה יותר משמעותית מהבחירה בטבעת אירוסין ולו מהסיבה שטבעות נישואין לא נהוג להוריד מהיד. יש נשים שמעדיפות לא להסתובב עם טבעות אירוסין אחרי שהן מתחתנות זאת להבדיל מטבעות נישואין שעונדים אותן כל הזמן. מה זה אומר? שאם רוכשים טבעות נישואין, רצוי שהן יהיו מעוצבות ויפות, שכן הן לא ירדו מאצבע מרגע החתונה ואילך.

לסיום, אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם, לעזור לכם לבחור טבעות נישואין מעוצבות כמו שאתם אוהבים. אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו למצוא טבעות נישואין לאישה ולגבר בשלל סוגים ודגמים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להציג בפניכם קטלוג רחב ומגוון של טבעות מסוגים שונים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
איפה לקנות טבעת אירוסין

טבעת סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: