טבעות נחשבות לאחד מסוגי התכשיטים היוקרתיים ביותר שיש, כאשר במהלך השנים הן הפכו להיות סמל סטטוס של ממש. בין אם אלה טבעות אירוסין או טבעות נישואין לאישה, ברור מדוע צריך לקבל את ההחלטה לגבי הטבעת לאחר לא מעט מחשבה (בייחוד אם מעניקים אותה לאדם אחר). אף על פי שיש סוגים רבים של טבעות, המציאות מוכיחה כי אלה הרוכשים טבעת סוליטר נמצאים בנקודת פתיחה מעולה.

המאפיין העיקרי: יהלום אחד במרכז
בכל אתר המציע תכשיטים וגם בחנויות השונות העוסקות בתחום, תמצאו בוודאי את המונח טבעת סוליטר חוזר חדשות לבקרים. לא כולם יודעים שהוא מתאר למעשה דבר פשוט מאד: טבעת אשר במרכזה מוצב יהלום. בחלק מהמקרים ימוקמו סביב היהלום המרכזי יהלומים קטנים יותר, אך דבר זה איננו בגדר חובה. כאשר בוחרים ביהלום נאה ומרשים (מומלץ במשקל של חצי קראט לפחות), הטבעת תדבר בעד עצמה ותמשוך בוודאי תשומת לב חיובית.

טבעת סוליטר מתאימה במיוחד לשמש כיום בתור טבעת אירוסין, אשר על מי שמעניק אותה לחשוב על לא מעט פרמטרים ביחס אליה: טבעות יהלומים מעוצבות מהסוג הזה נחשבות לבחירה שהיא אולי יותר מכל – קלאסית, ולכן מתאימה לכל מצב ועבור כל אישה (עדיין, יש שסבורים שהטבעת מתאימה במיוחד לעדינות שבנשים). אלא שניתן להחליט בנוגע לפרמטרים דוגמת צורת הטבעת, צבע הזהב שבה ומאפייני היהלום השונים, ומכאן שכל בחירה היא בגדר אפשרות.

גם דגם קלאסי ניתן לחדש
בדומה לסוגים אחרים של טבעות יהלומים מעוצבות, גם במקרה של טבעת סוליטר ניתן להתבסס על דגמים קיימים ולנסות "לשחזר" אותם על פי מאפייני המקרה הספציפיים (למשל, מידת האצבע של הבחורה). ניתן ליצור טבעות עם "טוויסט", המותאמות לרצונות הרוכשים באופן מלא ומבטיחות טבעת ייחודית שאין לאף אחת אחרת.

אלי פז תכשיטים ויהלומים בע''מ מספק מגוון עצום של תכשיטים ושל טבעות: טבעות אירוסין, טבעות נישואין לאישה ולגבר, עגילים, צמידים, תליונים ועוד. הניסיון הרב של העסק, המתפרש על פני מספר עשורים, מבטיח שהלקוחות שלו יקבלו את הפתרונות האיכותיים ביותר, תוך התאמה לרצונותיהם הספציפיים. העסק ידוע במחירים הנוחים של התכשיטים שלו, שהופכים את הפנייה אליו למומלצת עוד יותר.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת אירוסין סוליטר

טבעת סוליטר

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: