עולם התכשיטים הינו עולם רחב המציע שלל דגמים, עיצובים ותכשיטים בעלי תכליות שונות. יותר ויותר גברים בוחרים להעניק לבחירת לבם תכשיט כמתנה ובכל פעם מחדש המתנה מתגלה כסיפור הצלחה. אחת הבחירות המוצלחות להענקת תכשיט במתנה היא עגילים מעוצבים. אלו דגמים יכולים להלום מתנה שכזאת?
 
קלאסיקה על זמנית
כאשר מדובר בעגילים, נדמה כי מבין כל הדגמים הקלאסיים ישנו דגם בולט במיוחד אשר נתפס כעיצוב אלגנטי, יוקרתי ועל זמני. נשים רבות הביעו את חיבתן לעגילי הפנינה, וכבר שנים רבות שמדובר בדגם המצליח לכבוש קהלים גדולים – מנערות ועד נשים מבוגרות. עגילי פנינה ניתן למצוא בגדלים שונים ואפילו בגוונים שונים. "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" מציעים מבחר רחב של עגילים מעוצבים, ביניהם גם מניפה רחבה של עגילי פנינה מרשימים. עגילי הפנינה עטופים בהילה יוקרתית, כך שניתן להעניק אותם במתנה ביום הולדת, ביום נישואין, במסיבת גיוס ובכל אירוע מרגש אחר בו תרצו לפנק ולהביע חיבה.
 
תכשיט קטן – אפקט גדול
לא בכדי התכשיטים הוכתרו כיד ימינה של האישה, ונדמה כי ישנו קונצנזוס סביב התכשיטים וחיבת הנשים אליהם. תכשיט אינו צריך להיות גרנדיוזי או יוצא דופן בנראותו, אלא להפך. תכשיט נכון ומחמיא הוא תכשיט המעניק נגיעות עדינות של אסתטיקה ויוקרה. כאלו בדיוק הם עגילי זהב צמודים אשר בנוכחות המינימאלית שלהם יוצרים אפקט של עדינות. כאשר מדובר בעגילי הזהב הצמודים, תוכלו למצוא עגילים מעוצבים שונים עשויים זהב, העתידים לגעת בלבה של כל אשה.  
 
איך בוחרים עגילים כמתנה?
כשאנחנו מעניקים מתנה, אנו רוצים להיות בטוחים כי מקבל המתנה יהנה ממנה ויתרגש ממנה. כאשר מדובר בתכשיט כמתנה, מדובר במתנה מלב אל לב. במרבית המקרים, מדובר בגבר שרוצה להעניק מתנה ייחודית לבחירת לבו, ועל כן – בוחר לה תכשיט. עגילים מעוצבים הם בחירה נפלאה, כיוון שנשים תמיד שמחות לקבל תכשיט נוסף. על מנת לבחור את העגילים המחמיאים ביותר עבורה, תוכלו להתייעץ עם הצוות המיומן והמקצועי של "אלי-פז תכשיטים ויהלומים" תוך שתציינו את גיל האשה, בשילוב הסגנון שהיא נוהגת לענוד וביחד תוכלו לבחור את הדגם שירגש אותה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין סוליטר

עגילים מעוצבים

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: