כל אחד מאיתנו רוצה להציג משהו אישי, משהו משלו, מרביתנו לא מעוניינים להשתמש בדברים שאחרים השתמשו לפניהם או להציג דברים שאחרים לובשים, נועלים או עונדים, הרי מה מקורי בזה? כל אחד מאיתנו היה שמח אם כל מה שהיה לו היה רק שלו, היה מקורי, ייחודי ובלעדי לו.

לא תמיד זה אפשרי, לרוב לא, אך יש עולמות תוכן בהם אנחנו יכולים להציג דברים משלנו, למשל בעולם התכשיטים. אנחנו יכולים למצוא תכשיטים מעוצבים אשר הוכנו אחרי תהליך של עיצוב תכשיטים אישי. מה זה אומר? שאנחנו יצרנו סקיצה של התכשיטים והעיצוב נעשה על פי הסקיצה שלנו. יש מעצבים שעובדים כך לאורך כל הדרך, כלומר הם מתבססים אך ורק עיצוב תכשיטים אישי לפי הזמנה, יש מעצבי תכשיטים שמצד אחד מציגים תכשיטים מעוצבים בעיצוב אישי משלהם ומצד שני, הם מכינים תכשיטים לפי סקיצות של לקוחות, בעיצוב תכשיטים אישי.

הרעיון של עיצוב תכשיטים אישי הוא ייחודי, למרות שאנחנו יכולים למצוא כמובן גם בגדים שנתפרו בעיצוב אישי, הרבה יותר נפוץ למצוא תכשיטים מעוצבים בעיצוב אישי, בוודאי כאשר מדובר בבן זוג אשר מעוניין לרכוש לבת הזוג שלו תכשיטים מיוחדים. מה יותר מרגש מאשר לקנות לאישה תכשיט שהגבר עיצב במיוחד בשבילה? נכון זה יקר יותר מבחינה כלכלית, ולא כולם יודעים כיצד לעצב תכשיט, אך תהיו בטוחים שזה הרבה יותר מרשים מאשר להיכנס לחנות תכשיטים, להסתכל על המדף או על הדלפק ולבחון מתוך ההיצע שיש שם תכשיט, אשר ייתכן מאוד שאינספור בני זוג קנו אותו קודם לכן לבת הזוג שלהם. תהיו בטוחים שהאישה מאוד תתרגש מכך.

אם אתם מעוניינים לרכוש תכשיט שהוכן במסגרת עיצוב תכשיטים אישי, אתם לא צריכים לעשות הרבה, פשוט תחשוב על תכשיט מחומרים מסוימים, תחשבו על עיצוב ומעצב תכשיטים כבר ידאג להכין לכם אותו. זה ידרוש מכם זמן ויצירתיות, אך כמו שאמרנו, החיוך של בת הזוג והשמחה שהיא תחוש שווים את כל זה, אפילו את המאמץ שלכם לעשות משהו שאתם לא רגילים וסביר להניח שאתם גם לא מתמחים בכך.

אצלנו בחנות, אלי פז תכשיטים, תוכלו למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בעיצוב אישי. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ותוך זמן קצר אנחנו נדאג שגם אתם תוכלו להציג לבת הזוג שלכם תכשיט אשר הוכן בתהליך של עיצוב תכשיטים אישי והכל פרי יצירתכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תכשיטים לגברים

עיצוב תכשיטים אישי

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: