כולנו רוצים להיות מיוחדים וייחודים, בעלי מאפיינים יוצאי דופן ביחס לאחרים. אחת הדרכים הטובות ליישם את זה היא באמצעות אלמנטים מסוימים בהם אנחנו משתמשים במראה שלנו. זה בא לידי ביטוי בתסרוקת שאנחנו עושים לעיצוב, בגילוח (במידה ואנחנו גברים), בלבוש, נעליים וכן בתכשיטים שאנחנו עונדים, הן גברים והן נשים. לשם כך קיימת הנישה של עיצוב תכשיטים אישי.

הרעיון של עיצוב תכשיטים אישי הוא לעצב בעצמנו את התכשיטים שאנחנו עונדים או לבחור תכשיטים לאירועים, תכשיטים לערב, שאין לאף אחד אחר. כלומר, לרכוש אך ורק ממעצבים שפועלים בתחום של עיצוב תכשיטים אישי. זה כמובן עולה לא מעט כסף אך זה משתלם אם זה מאפשר לנו ליצור מראה ייחודי משלנו.

עיצוב תכשיטים אישי הוא רעיון לא חדש יש לומר, כבר שנים רבות יש מעצבי תכשיטים שעובדים על בסיס הרעיון של עיצוב באופן אישי ללקוח, ההבדל הוא שבעבר זה פנה למעטי מעט, לקוחות שהיתה להם אפשרות כלכלית לבחור בעצמם את עיצוב התכשיטים שלהם. כיום זה כבר פונה לקהל הרבה יותר רחב, בזכות מעצבי תכשיטים שמציעים קטלוגים שלמים של תכשיטים לאירועים, כולל תכשיטים לערב או לאירועים אחרים, שיש בהם אלמנטים של עיצוב אישי, אלמנטים ייחודים שאי אפשר למצוא בתכשיטים אחרים שלהם. מדובר באלמנטים של עיצוב באופן ספציפי אך גם בכל הקשור לחומר, צבע, גודל ועוד. אנחנו מדברים כאן על טבעות, עגילים, צמידים ותכשיטים נוספים.

יש להבהיר, אפשר ליהנות גם מתכשיטים שהם לא תחת הקטגוריה או הרעיון של עיצוב תכשיטים אישי ובכל זאת הם יהיו ייחודים, הרי לא כל תכשיט מתאים לשני, אפשר למצוא גם מגוון תכשיטים שאין עוד כמוהם כלל, אך הרעיון של עיצוב תכשיטים אישי הוא הרבה יותר מזה, כי הוא מנסה לענות על הצורך של הלקוחות ליהנות מעיצוב ייחודי שרק הם קובעים מהו. עיצוב מסוים שאין עוד כדוגמתו, הוא מתאים להם באופן ספציפי והמעצב הרבה פעמים גם מייצר אותו בידיעה ברורה שהוא פונה לקהל לקוחות מסוים להציע להם אותו.

אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו ליהנות ממגוון תכשיטים בעיצוב אישי, מדובר על תכשיטים לאירועים מגוונים וכן תכשיטים ליום יום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר דרך האתר, טלפון או להגיע אלינו לחנות, ואנחנו נשמח להציג בפניכם קטלוגים של תכשיטים אשר עוצבו והוכנו תחת הרעיון של עיצוב תכשיטים אישי. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעת יהלומים לגבר

עיצוב תכשיטים אישי

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: