כמעט בכל רשימה של התכשיטים המרשימים ביותר, צמיד טניס יהלומים מקבל מקום של כבוד. לצד תכשיטי פנדורה, מצליח הצמיד למשוך תמיד תשומת לב חיובית. מכיוון שלא כולם יודעים מה מקור הקשר שלו לטניס או מהם המאפיינים המוגדרים של הצמיד, חשוב להבהיר למה בדיוק מתכוונים כשמדברים על צמיד טניס.

המאפיינים של צמידי הטניס
צמיד טניס יהלומים הוא צמיד העשוי מחומר גלם איכותי, לרוב מזהב או מכסף, ואשר לאורכו תוכלו למצוא עשרות יהלומים קטנים. העיקרון כאן הוא שהיהלומים זהים לחלוטין אחד לשני, כשההצבה שלהם אלה בסמוך לאלה יוצרת אפקט נוצץ ויוקרתי מאד. לא סתם צמידי הטניס מזוהים אצלנו עם העשירונים העליונים בחברה, וזאת אף על פי שכיום ניתן לרכוש אותם במחירים שהם באמת ובתמים שווים לכל נפש. אפשר ליצור שילובים שלהם עם תכשיטי פנדורה אחרים ובכך לשפר את ההופעה עוד יותר.

מקור השם צמיד טניס יהלומים אינו ידוע. התיאוריה הרווחת, אותה מקבלים מרבית האנשים, היא שהמקור של הכינוי הוא בטניסאית מפורסמת בשם כריס אברט, שאיבדה את הצמיד שענדה על ידה במהלך אחד המשחקים. היא מצאה אותו במהרה, כפי שהעידו צילומים שונים שלה מאותו רגע. הדבר הביא להשתרשות הסוג הספציפי הזה של התכשיט כמזוהה עם משחק הטניס. כיום, אגב, הצמיד הזה הוא נחלתם של סלבריטאים ושל אייקוני אופנה מכל רחבי העולם. כשבוחנים אותו ומבחינים ביופי שלו אפשר להבין מדוע.

כך תמצאו את הצמיד המושלם והמשתלם ביותר
אם רק יודעים היכן לחפש ולמי לפנות, ניתן למצוא כיום צמיד טניס יהלומים במחיר נוח בהחלט. חנויות שונות הפועלות בתחום מציעות לראווה צמידי טניס, לצד תכשיטים אחרים להשלמת ההופעה – שילוב בין צמיד לבין עגילי זהב צמודים, לדוגמא, יכול להיות מוצלח מאד. ההתבססות היא על דגמים מוכרים ומובילים של הצמידים, מחומרים מגוונים, אם כי בחלק מהמקרים קיימת אפשרות העיצוב של הצמיד וגם הייצור שלו מאפס.

אם אתם מעוניינים לרכוש צמידי טניס, עגילי זהב צמודים, טבעות, תליונים ושאר תכשיטים, כדאי שתכירו את רשת החנויות אלי פז תכשיטים ויהלומים, הפועלת מאז 1973. הרשת מציעה תכשיטים איכותיים ואופנתיים במחירים נוחים לכל הדעות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
טבעות אירוסין סוליטר

צמיד טניס יהלומים

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: