מה כולנו רוצים להיות? מיוחדים, בעלי אפיון ייחודי שאין לאחרים, מקוריים, כולנו רוצים שיהיה בנו או לנו משהו שכולם ירצו, משהו שכולם יביטו בו ויתלהבו ממנו, משהו שאין לאף אחד אחר.

בעולם התכשיטים קוראים לזה, תכשיטים בהזמנה אישית. סוג תכשיטים זה רק במקומות מסוימים אפשר למצוא או ליצור, מעצם העובדה שמדובר בתכשיטים מיוחדים אז לא נמצא אותם בשום מקום ולא כל מקום יוכל לדאוג לנו לתכשיטים שכאלה.

תכשיטים בהזמנה אישית הם תכשיטים שאנחנו מבקשים שייצרו לנו על פי עיצוב מיוחד שלנו או על פי מתאר כללי שאנחנו מבקשים. אנחנו לא צריכים להיות מעצבי תכשיטים, הרי אנחנו לא כאלה, ואנחנו גם לא צריכים להיות מומחים בעניין. מספיק שנסביר מה אנחנו מחפשים ונוכל ליהנות מתכשיטים בהזמנה אישית. מיותר לציין שמדובר בתכשיטי נשים וגברים כאחד, תכשיטי יהלום, זהב וכסף, על פי בחירתנו.

כיצד מזמינים תכשיטים בהזמנה אישית? התחום הזה מחולק לכמה רבדים. יש את הרובד של הזמנת תכשיטים באופן אישי, תכשיטים שכבר עוצבו בעיצוב אישי ואנחנו מבקשים לרכוש אותם. הייחוד של תכשיטים מסוג זה, שבעל המקום או המעצב, לא מייצר עוד סוג של תכשיט כזה, לא מדובר כאן בתכשיטים בייצור סיטונאי, אלא תכשיטים בהזמנה אישית, כלומר תכשיטים שרק סוג אחד שלהם מיוצר.

אופציה אחרת היא לבקש שיעצבו עבורנו תכשיט מסוים, במקרה כזה, עלות העבודה ועלות התכשיט יהיו גבוהים יותר, אך הייחוד הוא שהעיצוב הוא כולו שלנו. מאחר ואנחנו לא מעצבי תכשיטים, אז רצוי שאת העיצוב נעשה ביחד עם גורם מוסמך שיוכל לעזור לנו בנושא. רצוי שזה יעשה על פי החומרים המתאימים וכמובן בייצור סביר ועיצוב אפשרי.

חשוב להבהיר, כיום אפשר למצוא הרבה מאוד מעצבים שעובדים על עיצוב וייצור תכשיטים בהזמנה אישית. ברור לכולם, שמרבית האנשים מחפשים תכשיטים ייחודים, הם לא מחפשים תכשיטים שיש לכולם אלא תכשיטים מקוריים, שאין לאף אחד ולא ניתן למצוא בשום מקום. לכן קל יותר למצוא היום מעצבי תכשיטים או חנויות שמוכרות תכשיטים בהזמנה אישית מכל סוג שהוא.

אם אתם מחפשים תכשיטי נשים או תכשיטי יהלום אשר עוצבו ויוצרו תחת תכשיטים בהזמנה אישית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם. כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את התכשיטים שמתאימים לכם. אצלנו תוכלו למצוא קטלוג נרחב של תכשיטים בהזמנה אישית. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תכשיטי כלות

תכשיטים בהזמנה אישית

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: