בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר גברים אשר עונדים תכשיטים מסוגים שונים. המונח תכשיטים לגברים נכנס חזק בעולם התכשיטים ואנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר בו. כך בחנויות תכשיטים וכך באתרי אינטרנט שמציעים תכשיטים למכירה אפשר למצוא מחלקות שלמות שמציעות תכשיטים לגברים משלל סוגים.

מאז ומתמיד, יש לומר, גברים ענדו תכשיטים, אך לרוב היה מדובר בשעונים יוקרתיים ובטבעות נישואין, לא מעבר לכך. עם השנים אנחנו יכולים לראות שימוש גובר בטבעות לגברים גם כאלה שאינן טבעות נישואין, וכן תכשיטים נוספים למשל שרשרות זהב לגברים, עגילים, צמידי יד ועוד.

קל מאוד לזהות את ההבדל בין תכשיטים לגברים לכאלה של נשים. בעוד שתכשיטים של נשים מגיעים בצבעים שונים, עם אבנים ויהלומים, תכשיטים גדולים ובולטים, הרי שתכשיטים לגברים נחשבים מעט יותר צנועים. אומנם אפשר למצוא לא מעט אמנים, בפרט זמרי ראפ, אשר עונדים תכשיטים גדולים ובולטים, תכשיטים עם לא מעט יהלומים עליהם, אך עדיין ברוב המקרים תכשיטים לגברים הם הרבה יותר צנועים מאלו של נשים.

אם ניקח למשל את העניין של טבעות, הרי שטבעות לגברים מאופיינות בכך שהם טבעות פשוטות, חלקות, לעיתים אפילו לא מדובר בטבעות זהב אלא בטבעות כסף. לעומת זאת אצל נשים נמצא טבעות בעיצובים שונים, טבעות עם סמלים ובצורות שונות. זה נכון כאמור לא רק לתחום של טבעות אלא לכל הסוגים של התכשיטים.

חשוב לציין, כיום כמעט בכל חנות תכשיטים נוכל למצוא תכשיטים לגבר, זה לא משהו שמאופיין לחנות ספציפית. אם בעבר חנויות תכשיטים מכרו אך ורק תכשיטים לנשים, הרי שכיום חנויות מחזיקות לא מעט סוגי תכשיטים לגברים ובהיצע לא נמוך בכלל, כמו כן אפשר למצוא תכשיטים לגילאים שונים ואף תכשיטים בדוגמאות שונות אשר יכולות להתאים לאירועים שונים. אומנם העניין הזה נפוץ יותר בקרב תכשיטים לנשים אך גם אצל גברים נמצא היום טבעות שמתאימות ליום יום וטבעות גברים שמתאימים לאירועים מיוחדים, עגילים פשוטים או עגילים עם יהלומים וכן הלאה. הערכה היא, שעם השנים, נוכל למצוא גידול בהיצע של התכשיטים לגברים הם מבחינת הכמות והן מבחינת הדוגמאות.

לסיום, אם אתם מחפשים תכשיטים לגברים, זה הזמן לפנות אלינו, אצלנו באלי פז תכשיטים בת"א, תוכלו למצוא מגוון תכשיטים לגבר, כולל שרשראות זהב לגברים, טבעות, עגילים ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיע אלינו לחנות ולבחור את התכשיט המועדף עליכם. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תכשיטים בהזמנה אישית

תכשיטים לגברים

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: