מי מאיתנו לא רוצה לקבל תכשיטי זהב? מי מאיתנו לא ישמח לקבל טבעות עם אבני חן? כל אישה וכל גבר ישמחו לקבל היום תכשיטי זהב לבן או צהוב, טבעות עם אבנים יוקרתיות, עגילים מעוצבים, הרי מדובר בחלק ממפרט בלתי נפרד של עיצוב ומראה.

אם בעבר רק נשים היו חפצות בתכשיטים, וזכורה אמירתה הבלתי נשכחת של מרילין מונרו "תכשיטים הם ידידה הטובים של האישה", הרי שכיום גם גברים אוהבים לענוד תכשיטים מסוגים שונים, החל מעגילים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהמראה של גברים רבים, דרך טבעות כולל טבעות עם אבני חן, ועד תכשיטי זהב לבן אחרים.

מי שמתמצא בעולם של תכשיטים יודע כמה תכשיטים של זהב לבן הם מיוחדים ונחשבים לבעלי איכות ורמה גבוהה. מדובר בתכשיטים בהם הזהב מעורבב עם מתכות לבנות כמו פלדיום, ניקל ואבץ, כך הסגסוגת שנוצרת היא לבנה ומבריקה. מדובר בזהב עמיד וחזק יותר מאשר זהב טהור. זו הסיבה שנוטים לרכוש יותר תכשיטי זהב לבן, לא משנה אם מדובר בעגילים מעוצבים או בכל תכשיט אחר.

כמו שציינו קודם לכן, כיום לא מעט גברים לצד נשים אוהבים לענוד תכשיטים מסוגים שונים. מדובר בשינוי אופנתי של עשרים-שלושים שנה אחרונות. שינוי זה חלחל דרך התרבות הפופולארית, הן דרך זמרים, שחקנים, בדרנים, ספורטאים ועוד. כאשר אותם דמויות החלו לענוד יותר ויותר תכשיטים בפומבי, הרי שחברות רבות שמתעסקות בייצור ושיווק תכשיטים כולל תכשיטי זהב לבן, החלו לפנות לא רק לקהל הנשי אלא גם לקהל הגברי. כיום ברור לכל שתכשיטים הוא לא עסק שפונה למגדר מסוים או למין אחד, מדובר בעסק שפונה לשני המינים, כשההבדל הוא בעצם העיצוב. אנחנו נראה עגילים מעוצבים שפונים לקהל הנשי לצד עגילים מעוצבים שפונים לקהל הגברי. זה נכון גם לגבי טבעות עם אבני חן או בלעדיהם, שרשראות, צמידים ועוד. עבור שני המינים, התכשיטים מבטאים לא רק יופי ועושר אלא גם סמל ומעמד. זו הסיבה שלא מעט גברים ונשים בוחרים לענוד תכשיטים מסוגים שונים.

אצלנו באלי פז תכשיטים, תוכלו למצוא מגוון תכשיטים מסוגים שונים, כל מה שאתם צריכים לעשות, זה ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם למצוא את התכשיטים שיכולים להתאים לכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך הטלפון, האתר או להגיע אלינו פיזית והצוות שלנו יעמוד לרשותכם ויעזור לכם למצוא תכשיטים שאתם אוהבים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תכשיטים בהזמנה אישית

תכשיטי זהב לבן

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: