אומרים שכל כלה ביום חתונתה צריכה להיראות כמו מלכה אמיתית והרי כל כלה ביום חתונתה רוצה להרגיש ככה. בשביל שהיא תרגיש כך, היא צריכה לענוד תכשיטי כלות, תכשיטים מיוחדים לחתונה, לכן עולה השאלה, מה הם תכשיטים לכלות והיכן היא יכולה למצוא אותם?

הרעיון של תכשיטי כלות הוא כמובן לא חדש, מאז ומתמיד כלות ענדו תכשיטים מיוחדים אשר קיבלו מהוריהם, בני זוגם, חברותיהן ועוד. מדובר על תכשיטים לחתונה אשר מבטאים את חשיבות האירוע ומציינים עד כמה הם שמחים בשמחתה. אין זה סוד שבקרב משפחות רבות נוהגות האימהות להעביר תכשיטים שקיבלו הם עצמן מהאימהות שלהן לבנותיהן כחלק ממסורת משפחתית. מדובר על תכשיטים לחתונה כגון טבעות, שרשראות, צמידים ועוד.

משפחות בהן המסורת הזאת לא קיימת או שאין מה להעביר, הרי שהאימהות נוהגות לרכוש לבנותיהן תכשיטי כלות שונים. כאמור מדובר בעגילים יפים שהבת יכולה לענוד ביום חתונתה, צמידים, שרשרת מרשימה, ותאמינו או לא, אפילו קשת מיוחדת או כתר לשיער. כמובן שהתכשיטים עשויים כסף או זהב אמיתי, יש בהם יהלומים,  וביחד עם שמלת הכלה הלבנה, האישה נראית כמו מלכה לכל דבר.

מיותר לציין שכל תכשיט שהכלה עונדת צריך להתאים בצורה כזו או אחרת לשמלה, לתסרוקת, לאיפור, כלומר התכשיטים הם חלק בלתי נפרד מהמראה של הכלה, אסור להתייחס אליהם בנפרד. לכן חשוב לשים לב אילו תכשיטי כלות היא עונדת, מאיזה סוג, באיזה גודל וכן מה העיצוב שלהם.

חנויות תכשיטים מציעות מגוון רחב של תכשיטי כלות. מדובר על תכשיטים ייחודים שיכולים להתאים לכלות בעיצובים שונים. ההמלצה שלנו היא שהאימא תגיע לבדה לרכוש את התכשיטים, שכן היא יודעת מה הטעם של הבת שלה, היא מכירה אותה. במידה ובן הזוג או החברות מחליטות לקנות לה תכשיטים לחתונה, צריך לחשוב עד כמה הם מכירים את הטעם שלה ומה בדיוק היא תרצה לענוד ביום חתונתה. בכל מקרה, הרעיון הוא להפתיע את הכלה ולכן מומלץ שהיא לא תדע שרכשתם עבורה תכשיטים עד יום החתונה אז תביאו לה אותם.

אם אתם מחפשים תכשיטי כלות, אצלנו באלי פז תכשיטים תוכלו למצוא מגוון רחב של תכשיטים למטרה זו. אתם מוזמנים להגיע לחנות שלנו בתל אביב או ליצור איתנו קשר בטלפון, אנחנו נשמח לעזור לכם בכל עניין ועניין. אצלנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של תכשיטים בעיצובים שונים שיכולים להתאים לכל כלה ביום חתונתה. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
תכשיטי מעצבים

תכשיטי כלות

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: