ישנן לא מעט דילמות לצרכנים בעולם התכשיטים, דילמה היכן לרכוש את התכשיטים, האם בחנות תכשיטים פרטית או בחנות רשת ואולי ישירות אצל מעצב תכשיטים, האם להעדיף תכשיטים גולדפילד או תכשיטים מכסף ואולי תכשיטים מסוגים אחרים, ועוד דילמות רבות אשר נוצרות כתוצאה מההיצע הרב שקיים בתחום, בפרט בישראל אשר נחשבת למעצמה בתחום.

אחת הדילמות בשנים האחרונות בקרב צרכנים בתחום התכשיטים היא, האם לרכוש תכשיטי מעצבים או תכשיטים רגילים? לפני שנתחיל ונדון בדילמה הזאת, ברור לכל שכל תכשיט הוא מעוצב בדרכו, כלומר גם תכשיט רגיל עבר תהליך מסוים של עיצוב, אך אם נרצה, אפשר להשוות את זה למזון. יש מזון גורמה, מזון של שף, מזון ייחודי ויש מזון תעשייתי, מזון של חברות, מזון מוכן לדוגמא. שניהם מזון, שניהם אכילים, אך כל אחד אוהב או יכול להרשות לעצמו משהו אחר. זה לא שונה בתכשיטים.

גם תכשיטים שנמכרים בחנויות רגילות הם תכשיטים לכל דבר, אך תכשיטי מעצבים הם משהו מיוחד. 
ראשית, מדובר בתכשיטים ייחודים שאין עוד כדוגמתם. ישנם לא מעט מעצבים שבוחרים לעצב תכשיט מסוים פעם אחת וזהו, הם לא מייצרים עוד מאותו עיצוב, מן הסתם זה גם מתבטא במחיר אך עצם הייחוד של התכשיט הופך את המחיר למשתלם. דוגמא נוספת היא השימוש בחומרים, מעצבים רבים משתמשים בחומרים ייחודים, חלקם חומרים שאנחנו לא יכולים בכלל למצוא בעולם התכשיטים. מעצם העובדה שמדובר במעצבים בעלי חזון מסוים של עיצוב, חזון שבא לידי ביטוי לא רק בעצם הצורה בה הם מעצבים את התכשיט אלא יתרה מזו, בחומר בו הם משתמשים, הרי שאנחנו יכולים למצוא תכשיטי מעצבים, כולל תכשיטים מכסף או תכשיטים גולדפילד, שיש בהם מתכות שונות, אבנים שונים, ועוד. מדובר על תכשיטים ייחודים הן בעיצוב והן בחומר שלהם.

נקודה אחרונה שיש לציין לגבי תכשיטי מעצבים, כיום יותר מבעבר, יש היצע נרחב של תכשיטים מסוג זה משתי סיבות, ראשית, יש הרבה יותר מעצבי תכשיטים מאשר בעבר, תהליך טבעי של התמקצעות בתחום, שנית, לא מעט גיבורי תרבות מעולמות שונים החלו לעסוק בנושא, על מנת להטביע חותם גם דרך עיצוב תכשיטים.

לסיום, אצלנו תוכלו למצוא מגוון תכשיטי מעצבים מסוגים שונים, תכשיטים שתוכלו ליהנות מהם ולהתפעל מיופיים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר או להגיע לחנות שלנו וליהנות מהיצע נרחב של תכשיטי מעצבים לגברים ולנשים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עיצוב תכשיטים אישי

תכשיטי מעצבים

עגילים
  עגילים  
 

הקטלוג שלנו: